Рецепт за Посен Туна Бургер

0 Просмотры
Издатель
#tunaburger

Пред нас е период со празници и пости, овој посен туна бургер е вкусен и одличен избор за оброк.

Следете ме и на социјалните медиуми :

Фејсбук: https://www.facebook.com/gotvimesofico/
Инстаграм: https://www.instagram.com/filippopovski/

Категория
Бургеры
Комментариев нет.